Awarie, Wymiana rozrządu

Przegląd samochodu – Warszawa

Przegląd samochodu – Warszawa

Jeżeli nie jesteśmy pewni stanu naszego niedawno zakupionego używanego samochodu, bądź po prostu chcemy profilaktycznie sprawdzić auto powinniśmy skorzystać z przeglądu. W większości serwisów jest on wykonywany odpłatnie – chociaż zdarzają się wyjątki – np. warsztat samochodowy Warszawa Białołęka.

W tym miejscu nie musimy płacić za przegląd. Ktoś powie: „w takim razie musi to być amatorszczyzna wykonywana szybko i pobieżnie”. Sprawdziliśmy to i jest zgoła odwrotnie. Przegląd trwa około 45 minut, a sprawdzanych jest cała masa newralgicznych punktów – na liście znajdziemy prawie wszystkie podzespoły. Są to między innymi: sprawność oświetlenia, działanie akumulatora, jak również stan układu wydechowego, sprężyn, wahaczy, amortyzatorów, itd. Bada się również przyczynę wycieków oraz sprawdza stan płynów eksploatacyjnych i układu klimatyzacji. Po wykonanej usłudze dostajemy wydruk gdzie podane są wyniki przeglądu. Na życzenie klienta bezpłatnie sporządza się wycenę ewentualnych napraw. Widać, że na każdym kroku serwis podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie – nie można się do niczego przyczepić. Nawet jeżeli stan techniczny naszego auta okaże się dobry, to możemy skorzystać ze standardowej usługi wymiana oleju silnikowego Warszawa i bezpiecznie wyjechać na zasłużony urlop.

Darmowy przegląd to ciekawe rozwiązanie, z którego warto korzystać – nic nas to nie kosztuje, a przynajmniej jesteśmy spokojni o stan naszego samochodu i własne bezpieczeństwo.

Opublikowane przez - - 908 Wyświetleń

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wymianarozrzadu.com.pl